Suplementy firmy Duolife

DuoLife RegenOil Liquid Gold™

DuoLife RegenOil Liquid Gold™ jest nazywany „płynnym złotem” i zajmuje najwyższą pozycję w gronie olejów z tłoczenia na zimno odznaczających się najwyższą jakością. Wyjątkowość produktu DuoLife RegenOil Liquid Gold™ polega na działaniu opartym na starannie wyselekcjonowanych 13 olejach roślinnych.

Oleje te dobierane były pod względem aktywności antyoksydacyjnej oraz działania wzmacniającego trwałość znajdujących się w tej mieszance olejów cennych kwasów tłuszczowych. Produkt zawiera kwasy Omega 3 i Omega 6 w stosunku mieszczącym się w przedziale od 1:1 do 1:5, co pozwala na zachowanie proporcji nazywanej „złotą”. DuoLife RegenOil Liquid Gold™ to bogate źródło nienasyconych kwasów tłuszczowych, określanych także mianem witaminy F, które są niezbędne dla naszego organizmu przez swój pozytywny wpływ na problemy zdrowotne, które zależą od diety.

 Wyjątkowości produktu DuoLife RegenOil Liquid Gold™ dowodzi jego innowacyjny skład czyli 13 dobranych starannie olejów, które są tłoczone na zimno i dodatkowo ulepszone poprzez dodanie naturalnych witamin K2MK7 oraz D3. Dzięki temu produkt jest nie tylko suplementem diety, ale posiada również właściwości żywności funkcjonalnej. Nie tylko dostarcza organizmowi potrzebne składniki odżywcze, ale także pozytywnie działa na fizjologię organizmu i przyczynia się do poprawy zdrowia i samopoczucia.

 Znajdująca się w suplemencie diety DuoLife witamina K2MK7 jest pozyskiwana z ekstraktu z potrawy otrzymywanej z ziaren soi podlegających fermentacji, zwanej natto. W Japonii, czyli kraju pochodzenia tego ekstraktu, jest on cennym źródłem znakomitych właściwości odżywczych, a szczególnie właśnie witaminy K2 w najlepszej, ale bardzo rzadkiej postaci MK7, a także enzymu zwanego nattokinazą, mającego w Japonii wyjątkowe znaczenie. Na powstanie produktu o takich wartościach odżywczych pozwala fermentacja ziaren soi przy użyciu bakterii z rodzaju Bacillus subtilis. Aktywność tych bakterii powoduje, że struktura ziarna przekształca się w postać charakteryzującą się ogromną biodostępnością substancji odżywczych. Właściwością witaminy K jest wpływ na prawidłowe krzepnięcie krwi, a także na zdrowie naszych kości.

 W produkcie obecna jest również witamina D3, którą z kolei pozyskuje się z porostów, co sprawia, że DuoLife jest idealny dla wegetarian i wegan. Najczęstszą postacią witaminy D w roślinach jest D2, którą nasz organizm przyswaja w bardzo małych ilościach. Witaminę D3 otrzymuje się zaś zwykle z lanoliny, a więc tzw. wosku zwierzęcego, który z kolei uzyskuje się poprzez czyszczenie wełny owczej za pomocą tak zwanego „tłuszczopotu owczego”. Witamina D3 głównie odpowiada za odpowiedni poziom fosforu oraz wapnia w organizmie. Wspomaga przyswajanie wapnia, który jest konieczny dla budowy i zdrowia naszych kości. Ponadto jest silnym wsparciem dla układu odpornościowego.

 Niepowtarzalne połączenie składników w produkcie DuoLife RegenOil Liquid Gold™ czyli 13 olejów tłoczonych na zimno z dodatkiem witamin K2MK7 oraz D3 pochodzenia naturalnego, sprawia, że substancje mają najwyższy stopień wchłanialności. Ogromny wpływ witamin D3, a także K2MK7 na posiadanie zdrowych i mocnych kości jest nawet potwierdzony przez Europejski Urząd ds. Bezpieczeństwa.

Exit mobile version