Beta-karoten + witamina E

Kategoria: 
Witaminy i minerały
Beta-karoten
Orientacyjna cena: 
9 zł
Producent: 
Naturell
Opis suplementu: 

Suplement diety Beta-karoten + witamina E. Uzupełnienie codziennej diety w witaminę A i E. Polecany dla osób korzystających z kąpieli słonecznych i solariów lub planujących intensywnie opalanie, pragnących nadać swojej skórze ładny koloryt.

Dawkowanie suplementu diety Beta-karoten + witamina E:

Doustnie. 1 tabletka dziennie, najlepiej razem z posiłkiem lub bezpośrednio po nim. Suplement diety nie może być stosowany jako substytut zróżnicowanej diety. Nie należy przekraczać zalecanej do spożycia porcji w ciągu dnia. Przed zastosowaniem suplementu diety należy sprawdzić datę ważności podaną na opakowaniu (etykiecie). Nie należy go stosować po terminie ważności. Przechowuj preparat w miejscu niedostępnym i niewidocznym dla dzieci, zgodnie z wymogami producenta.
Poinformuj lekarza

Gdy masz nadwrażliwość na składniki preparatu. Gdy przyjmujesz inne preparaty zawierające witaminę A (ryzyko hiperwitaminozy). Gdy jesteś lub przypuszczasz, że jesteś w ciąży, a także gdy karmisz piersią. W ciąży i okresie karmienia piersią stosować wyłącznie w przypadku zdecydowanej konieczności.

Składniki suplementu:

Tagi: 
Beta-karoten + witamina E, Beta-karoten, Słońce, Solarium, Opalanie, Dieta, Hiperwitaminoza